My English Club Nedir?

My English Club sıradan bir İngilizce Dil Kursu değildir, sıradan bir kulüp de değildir.
 

My English Club üyelik sistemi ile çalışan İngilizce Dili konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur. Her bir üye farklı ve özeldir. 

My English Club, İstanbul
My English Club, İstanbul

My English Club, İstanbul
My English Club, İstanbul

My English Club, İstanbul
My English Club, İstanbul

My English Club, İstanbul
My English Club, İstanbul

1/10
Neden olmadı ?
Farkımız ne ?

Dilbilgisi öğrenme temelli çoğu İngilizce Öğretme yöntemi, İngilizce öğrenme arzusunda olan hemen herkesi, en iyi ihtimalle okuduğunu anlayabilen, hatta yazı yazabilen ancak maalesef konuşarak iletişim kuramayan bireyler haline getirmiştir. 

 

Zevk alarak yapmadığımız öğrenme çabaları bizi gereğinden fazla yorar, boşa kürek çekmemize neden olur. Oysa ki hızlı ve kolay öğrenmenin tek yolu; ingilizceyi kullanmaya mecbur kalmak ve böylelikle dili günlük hayatımızın içine sokmaktır. 

My English Club 'ta dinleme-konuşma ve okuma-yazma egzersizleri üyelere eğlenceli bir ortamda sunulur. Amaç üyeleri sıkmadan eğlendirerek ingilizce öğretmektir. İngilizceyi hayatlarının içine almaları için ortamlar yaratmaktır.

 

My English Club içinde hayat kapıdan içeri girildiği andan itibaren İngilizce’dir. Burada amaç üyenin kulüp içinde kaldığı süre içinde, zorlansa dahi İngilizce’yi kullanarak iletişime geçmesini sağlamaktır. Hiç İngilizce bilmeyen üye için bu durum başlangıçta ürkütücü gibi görünse de çok önemli bir deneyimdir. Bu özellikteki üyelerimizle özel olarak ilgilenilir ve zaman içinde ortama alışmaları ve kendilerini daha rahat hissetmeleri sağlanır.

Neyi hedefliyoruz ?
Nasıl olacak peki ?

My English Club, üyelerine İngilizce öğretir. Etkili ve kalıcı öğrenme için, dinleme-konuşma ve okuma-yazma egzersizleri üyelere eğlenceli bir ortamda sunulur. Amaç üyeleri sıkmadan eğlendirerek İngilizce öğretmektir. İngilizceyi hayatlarının içine almaları için ortamlar yaratmaktır. İngilizce’yi bir ders olmaktan çıkarıp iletişim aracı olduğunu kavratarak öğretmektir.

 

My English Club her üyeye özel bir program hazırlar, teklif sunar. Birebir görüşme ile üyenin hedefi, öğrenme biçimi, tercihleri, bilgi seviyesi, ayırabileceği vakit gözetilerek tamamen kişiye özel plan yapılır.

 

Konuşma Oturumları, Atölye Çalışmaları, Geziler, grup ve/veya birebir dersler ile kişinin İngilizce öğrenmesi ve kullanması desteklenir.