KURUMSAL  REFERANSLARIMIZ
pwc.jpg
beckoff.png
ewe.jpg
ÜYELERİMİZDEN YORUMLAR

 "Geçen yıl, tam da artık yabancı dil sorunuma bir çözüm bulmayı düşünürken tesadüfen My English Club ile tanıştım. Çalışma saatleri, günlük hayatımı zorlamadan, isteyerek ve her hafta bir öncekinden daha iyi konuşup daha iyi konuşup daha iyi anlayarak ve evet çok eğlenerek My English Club 'a devam ettim ve edeceğim."

Elif Altınbaş

"My English Club bir kurs değil, gerçekten adı gibi Club. Eğlenirken bol bol pratik yaptığınız, keyifli anlar yaşadığınız bir mekan. Geçen yıl başladığım My English Club bende alışkanlık yaptı ve gitmediğimde eksiklik hissediyorum. Konuşma konusunda çok ilerleme kaydettiğimi görüyor, İngilizceyi artık çok daha keyifli öğrenmeye devam ediyorum. Kendinizi yabancı bir şehirde gibi hissedeceğiniz ofislerini ziyaret etmenizi öneriyorum."

Güler Türkoğlu

Oğlum Emre, yaş 15, MEC'de Akademik IELTS sınavına hazırlanıyor. Istanbul Anadolu yakasında böyle bir ortam ve bu tip sınavlar için deneyimli ve sertifikalı eğitmen bulmak oldukça zor oldu. Gösterdiği hızlı gelişme bizi oldukça tatmin ediyor. Kendisi de seviyesine uygun, kişiye özel aldığı derslerden çok memnun. My English Club'a teşekkürler...

Şebnem Önal - Proje Yöneticisi

"Can’da olumlu gelişmeler var. Konuşma konusunda açılma var. Bu beni çok mutlu etti. Derslere katılımı arttı ve notunda yükselme var."

— Gamze Ünal / Y.Mimar 

“İngilizce bilmiyor ya da biliyor ama konuşamıyor musunuz?” Sizin için hazırlanmış bir ortamda, eğlenerek hatırlamak, eğlenerek öğrenmek ve kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, doğru adres My English Club"

— Nalan Bağ

“Yabancı öğretmenler eşliğinde eğlenerek yaşayarak İngilizce öğrenebildiğimiz tek yer My English Club”

Ebru Karakılıç

Dün okuldan kızıma İngilizce etüde kalmana gerek yok artık sen gelme demişler. Mutluluktan uçtu, tabiki ben de. Son İngilizce  sınıfında 8 yıl İngilizce eğitim almış çocuklardan yüksek not aldı. 
Malum bu başarı onun olduğu kadar
My English Club'ın. Üstelikte inatla ben İngilizce öğrenmek istemiyorum, İngilizceyi sevmiyorum  diyen bir çocuğa. :)
My English Club olarak başta seni, Carol ve Brit'i kutluyor, teşekkürlerimi sunuyorum. 
Buradan hem mutluluğumu,  hemde minnetimi paylaşmak istedim. 
Başarıların daim, yolun açık olsun
My English Club

— Gülçin Satıcı - İnşaat Mühendisi

Kısa sürede bırakılan dershane deneyimlerinden sonra, İngilizce ve öğrenme konusunda yepyeni bir algı yaratarak beni tazeleyen, bilgiyi gerçekten samimi ilgiyle veren, simitlerimi alıp koşa koşa gittiğim, ingilizce konuştuğumu unutarak sohbet ettiğim, kırmızı koltuklu, uçak manzaralı, "recreated" kursum.

Yöntemleri ilham ve cesaret verici.

Artık bu dili konuşamayacağıma da, kendime hediye "first certificate" alacağıma da inanıyorum.
— Yasemin İrem Öner - Emekli Avukat

Kendimi evimde gibi hissettigim nadir yerlerden biri, kapıdan girdiğim anda sıcacık bi atmosfer ve harika calışanlarla ingilizceyi yaşayarak ve eğlenerek öğreniyorum . Teşekkür ederim.

— Eda Dikici-Bankacılık Hizmetleri Yetkili

2014 yılından beri ingilizce öğrenmek için çok fazla kurs, eğitim materyalleri gibi çok farklı yollar denedim ancak hepsi birbirinin aynı tarzda eğitim veriyordu.İşim ve geleceğim için çok önemli olan İngilizce’yi öğrenemeyeceğim diye şüphelerim oluşmaya başlamıştı ki 2017 yılında My English Club ile tanıştım ve iyiki de tanışmışım dedim. Burada eğitim gerçekten profesyonel bir şekilde ve yabancı hocalar eşliğinde eğlenerek ve severek öğreniliyor. Halen devam etmekte olan eğitimimi her zaman bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen My English Club ve personeline sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

— Harun Keleşoğlu

My English Club da eğitim ortamına girdiğimizde bizi dilin öğrenildiği İngiltere’ye resmen götürüyorlar daha doğrusu bunu hissettiriyorlar, burdan öncelikle Carol’a çok teşekkür ederim. Daha sonra da bize ekip olduğumuzu hissettiren Yaprak ve Dilek hanıma teşekkür ederim. Ben 5 ay gibi bir zamandır sizlerleyim, Allah nasip ederse 2019 yılında da öğrenime devam edeceğim, çünkü çok iyi eğitim alıyoruz.

— Esen Coşkun-Unımak Ltd. Şti.-Aet Ltd.Şti.-3A Ltd.Şti. şirketler grubunda Yönetici

My English Club ile tanışana kadar İngilizce benim için sadece okul ve izlediğim filmlerden ibaretti. Üniversiteye gelene kadar yıllar boyu öğretilen İngilizce’nin yeterli olmadığını gördüğüm bir dönemde Carol,Dilek ve Yaprak ile tanıştım. Sadece ezber yapmış ve dili anlayamamıştım. Kısa sürede İngilizce’nin günlük hayatıma yayıldığını gördüm. İyiki varsınız ve iyiki tanışmışız!

— Özlem Karagöz-Üniversite Öğrencisi